Naujienos

„Toirenta“ įsiliejo į didžiausių teritorijos prižiūrėtojų gretas

Paskelbta:2016-10-14

              

Patalpų valymo ir teritorijų tvarkymo bendrovė „Mano aplinka“ plečia veiklą – įmonė įsigijo UAB „Toirenta“ ir nuo rudens klientams papildomai siūlo biotualetų bei tvorų ir atitvarų nuomos paslaugas. Ilgametę patirtį turinčių įmonių susijungimą lėmė ambicingi „Mano aplinkos“ planai – didžiausia Lietuvoje šio sektoriaus bendrovė rinkai ateityje siūlys dar daugiau kompleksinių paslaugų.

Bendrovė „Toirenta“ – ilgametę patirtį Kauno regione turinti įmonė, teikianti biotualetų nuomos ir jų aptarnavimo paslaugas, taip pat užsiimanti kitų kilnojamų higienos įrenginių – dušo kabinų, prausyklų, konteinerių – nuoma bei tvorų ir atitvarų įrengimu.

Su „Mano aplinka“ į platesnę rinką žengianti „Toirenta“ tapo „Mano būsto“ įmonių grupės dalimi. Visoje Lietuvoje klientus aptarnaujanti įmonių grupė per artimiausius trejus metus siekia plėsti paslaugų spektrą ir užtikrinti kuo platesnę paslaugų rangą iš vienų rankų.

Į „Mano aplinkos“ gretas įsiliejęs „Toirentos“ kolektyvas šį rudenį jau išplėtė veiklos geografiją ir aptarnavo renginius Vilniaus mieste. „Plėsdami veiklą klientams siekiame užtikrinti visą paslaugų kompleksą. Šį poreikį pastebėjome dirbdami su didžiausių Lietuvoje masinių renginių organizatoriais. Taigi dabar galime dar labiau sumažinti organizacinių rūpesčių naštą –  ne tik tvarkyti teritorijas, bet ir pasirūpinti higienos sąlygomis jose“, – teigė „Mano aplinkos“ vadovas Karolis Pūkas.

Paslaugų spektrą papildžiusi tvorų bei atitvarų nuoma taip pat aktuali teritorijų prižiūrėtojams. „Mano aplinka“ nuo šiol siūlo kvalifikuotą pagalbą aptveriant renginių zonas, statybvietes ar kitas teritorijas, kuriose nepageidaujami pašaliniai asmenys arba to reikalauja saugumo sumetimai.

——–

UAB „Mano aplinka“ yra didžiausia Lietuvoje teritorijų tvarkymo ir patalpų valymo bendrovė. 18 metų veikiančioje ir apie 900 darbo vietų sukūrusioje įmonėje paslaugos teikiamos privatiems ir juridiniams klientams. Įmonė specializuojasi viešųjų erdvių tvarkymo ir apželdinimo srityje, laiptinių ir komercinių objektų valymo sektoriuje, taip pat atlieka specialius valymo ir teritorijų tvarkymo darbus. Tarp „Mano aplinkos“ klientų – savivaldybės, viešosios įstaigos, daugiabučiai namai, sporto ir pramogų arenos, pramonės objektai ir kt.

Daugiau informacijos apie „Mano aplinką“ – www.manoaplinka.eu